zagrawerowani slub

Pamiątki na ślub z grawerem

 

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu dwojga osób. Ten wyjątkowy moment, kiedy ścieżki dwóch ludzi splatają się ze sobą, wymaga niezwykłego zaangażowania w pomysł na prezent ślubny. W tym wpisie podamy kilka propozycji prezentów zwieńczonych naszym grawerem, które według nas sprawdzą się świetnie jako podarunek dla pary młodej.

Kieliszki sakramentalne z grawerem

Kieliszki z grawerem imion nowożeńców to dobry pomysł dla pary młodej, który z pewnością zapadnie im w pamięć i przyozdobi domową gablotkę lub witrynę. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest jego estetyka oraz idealne dopasowanie do dłoni każdej trzymającej go osoby. Przejrzystość i dbałość o szczegóły sprawi, że picie z niego będzie czymś jeszcze bardziej przyjemnym niż dotychczas. Z całą pewnością przypadnie młodej parze do gustu i długo pozostanie pamiątką na lata wspólnego życia.

 

Kieliszek i szklanka z wykonanym grawerunkiem

 

Album dla młodej pary z grawerem

Album – miejsce, w którym nowożeńcy mogą zgromadzić całą kolekcję zdjęć z sesji ślubnych, wesela, miesiąca miodowego i nie tylko. Zwieńczeniem wszystkich pięknych zdjęć jest okładka, na której można wygrawerować na przykład słowa wypowiadane do siebie przed ołtarzem lub ulubiony cytat z życia obu osób. Świetnie sprawdzi się również w drewnianym etui w kształcie książki, również posiadającym grawer.

 

Album z wykonanym grawerem zdjęcia dwojga bliskich osób

Drewniane pudełko z grawerem

Świetnym pomysłem na ślub, jako prezent dla młodej pary będzie grawerowane drewniane pudełko, które nowożeńcy będą mogli wykorzystać w różnorodny sposób, na przykład pani młoda będzie mogła w nim przechowywać kosztowności, albo wspólnie młodzi będą mogli gromadzić w nim pamiątki we wspólnych podróży. Bezkompromisowy charakter pudełka nada mu grawer wykonany w naszej pracowni. Możemy umieścić na nim napisy, wzory, życzenia, inicjały młodej pary, szczególne daty i miejsca. W tym przypadku ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

 

Drewniane pudełko z wykonanymi grawerunkami

Korkołap małżeński z grawerem

Ta drewniana skrzyneczka gromadzi nie tylko – jak nazwa wskazuje korki od wina, lecz także wspomnienia. Staje się swojego rodzaju stylowym prezentem, na którym może pojawić się nasz grawerunek. Będzie on na pewno przypominał młodej parze o okolicznościach, w których go otrzymali, a także sprawi, że każdy wrzucany do niego korek cofnie młodych do czasu wesela i świętowania ich uroczystości.

Szklane upominki dla rodziców z grawerem

Równie pięknym momentem, co ślub i wesele jest chwila, kiedy dwoje młodych ludzi dziękuje swoim rodzicom za trud, jaki włożyli w wychowanie, naukę, cierpliwość i pomoc w organizację wesela. Świetnym pomysłem w formie podziękowania może być na przykład szklana statuetka z życzeniami, czułymi słowami lub z grawerem twarzy rodziców. Dodatkowo każda statuetka poddana grawerunkowi posiadać będzie nasz autorski grawer.

 

Szklana statuetka z wygrawerowanymi napisami i emblematem

Ślubny grawer na butelce wina lub whisky

Specjalnie spersonalizowana butelka z wygrawerowanymi inicjałami lub tekstem przysięgi może wzbudzić falę pozytywnych emocji. Poddana obróbce grawerskiej butelka staje się czymś więcej niż tylko kawałkiem wyprofilowanego szkła. Sprawdzi się idealnie podczas uroczystości weselnych jako na przykład podziękowanie dla gości (małe buteleczki z drobnym grawerem), podziękowaniu dla rodziców ze strony pary młodej (grawer z podziękowaniami), czy też jako prezent dla pary młodej (życzenia i gratulacje na nowej drodze życia).

 

Grawer wykonany na szklanej butelce Whisky

To tylko kilka wybranych przez nas pomysłów na prezent dla młodej pary. Jak doskonale wiemy im więcej osób, tym więcej pomysłów. Tym samym zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią grawerską w celu zapytania o grawer na nietuzinkowych prezentach. Więcej o grawerunku, nie tylko na prezentach ślubnych można znaleźć na naszej stronie internetowej https://zagrawerowani.pl/.

Podobne wpisy