Grawer na marmurze

Grawer na marmurze

Czy da się wykonać grawer na marmurze?

Oczywiście da się, z tym że jest to dość mozolny proces grawerski. W przypadku grawerowania na marmurze, łupku, granicie czy innych kamieniach — trzeba odpowiednio dostosować parametry maszyny grawerującej tak, aby pracowała, jak najwolniej z jak największą mocą. Przez to proces grawerowania wydłuża się kilkukrotnie, w stosunku do innych materiałów. Przy personalizacji powyższych materiałów uzyskujemy lekko bądź mało widoczny kontrast między podłożem a grawerem. Dlatego zalecamy wybór jak najciemniejszego marmuru, czy innych kamieni.
⁣⁣⁣⁣
Grawerowanie na różnych rodzajach kamienia jest obecnie bardzo popularne. Najczęściej wykorzystywane do znakowania biżuterii, produktów hand made’owych, ale i w branży restauracyjnej znajduje swoje zastosowanie (np. podkładki z grawerem z łupka do restauracji sushi).
⁣⁣⁣
Ostatnia realizacja, jaką wykonywaliśmy, były grawerowane moździerze do przypraw i grawer podkładek z kamienia łupkowego.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda proces grawerowania w skrócie, to zapraszamy Cię koniecznie nanaszego TikToka

Natomiast jeśli interesuje Cię również efekt końcowy naszej pracy — zajrzyj na naszego Instagrama! Tam regularnie wrzucamy nasze realizacje! SPRAWDŹ INSTA!

Jeśli przywykłeś do YouTube to na tej playliście możesz przeglądać jak grawerujemy SPRAWDŹ

Grawer możemy wykonać między innymi na:

i wiele, wiele innych powierzchni płaskich 🙂 

Realizujemy pojedyncze zamówienia dla klientów indywidualnych, jak i zamówienia hurtowe dla firm, szkół, klubów, organizatorów imprez sportowych, agencji marketingowych.

Dla instytucji szkoleniowych np. realizujących szkolenia Linkedin oraz szkolenia Facebook.

Podobne wpisy