||

Grawer jako prezent na urodziny

Grawer na urodziny to stosunkowo indywidualna sprawa, choć coraz częściej popularna metoda dodawania wartości różnego rodzaju prezentom. W dobie gdzie wszyscy mają wszystko, liczą się drobne gesty i personalizowane upominki, które zostaną z nami na dłużej. Właśnie dzięki znakowaniu poprzez laser, grawer jest czymś, co nie ma prawa zniknąć, nie zetrze się, nie zmyje — zostanie do końca!

Grawer na urodziny

Grawer jest metodą wykorzystywaną w różnorodnych celach. Jeśli chodzi o prezenty z grawerem, to coraz częściej spotykamy się ze stricte wymierzoną personalizacją dla osoby obdarowanej. Co to znaczy? To znaczy, że koledzy z klasy, którzy pamiętają sytuację, czy tekst, który zawsze osoba powtarzała — dzięki naszej pomocy wkomponowują to w projekt przedmiotu z grawerem — tak, aby solenizant lub jubilat poczuł wyjątkowy sentyment do prezentu, który właśnie otrzymał.

Na czym możesz wykonać grawerunek?

W naszym sklepie znajdziesz kilka ciekawych propozycji na prezent z grawerem:
Przychodząc do naszej pracowni grawerskiej na Dywizjonu 303 1/U4 w Gdańsku Zaspie, musisz wiedzieć, że nasz zespół jest kreatywny i chętny do pomocy przy stworzeniu idealnego projektu! To nie musi być “zwykły”, “suchy” tekst np. na karafce z grawerem. Możemy stworzyć do tego pełnoprawną grafikę, która ucieszy oko zarówno Twoje, jak i solenizanta/tke!
Pamiętaj również, że możesz przynieść praktycznie, cokolwiek zechcesz — a my wykonamy na tym grawer! Sprawdź nasze realizacje, które do tej pory wykonaliśmy w formie prezentowej. Jeśli nie jesteś pewien czy aby na pewno uda nam się wygrawerować przedmiot, który chciałbyś wygrawerować — zajrzeć na naszego Instagrama i sprawdź, co już robiliśmy! Możesz też rozejrzeć się po naszym blogu! Lub po prostu do nas zadzwonić. 🙂

Podobne wpisy