Zagrawerowani Boze Narodzenie

Najlepsze prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Święta to bez wątpienia czas miło spędzonych chwil, ale także kupowania prezentów, co wiąże się często z dużymi emocjami. Większość z nas chciałaby, aby prezenty, które wręczamy bliskiej osobie były wyjątkowe i znaczyły coś więcej, niż kolejna rzecz schowana do szuflady. Tutaj do akcji wkraczamy my, jako superbohaterowie ratujący święta. Grawer na produkcie jest coraz bardziej popularną metodą zdobienia prezentów. W tym wpisie niewątpliwie przedstawimy wam parę przykładów, które naprawdę mogą odmienić Wasze święta i skrócić czas szukania wymarzonego prezentu.

Długopis z grawerem

Znacie kogoś, kto zawsze ma miliony dokumentów do podpisania albo nigdy nie ma czym ich podpisać? Długopis z grawerem jest fajnym pomysłem, by umilić komuś natłok obowiązków. Idealny prezent dla rodziców, wujka, koleżanki czy kolegi z pracy. Nawet małe słowo wygrawerowane na długopisie może być powodem do radości każdego dnia.

Grawer na butelkach

Macie wśród swoich znajomych koneserów dobrego wina czy whisky? Może znakowanie na butelce będzie dobrym pomysłem, aby tak oryginalne butelki zdobiły wnętrze barku, a także stanowiły fajną pamiątkę.

Biżuteria i zegarki z grawerem

Biżuteria i różnego typu zegarki były przede wszystkim fajnym pomysłem na prezent. Jest to jeden z tych przedmiotów, co możemy mieć zawsze przy sobie, nawet małe inicjały na zawieszce czy spodzie zegarka sprawią, że grawerowany przedmiot będzie wyjątkowy.

Grawer na pasku od zegarka

Kalendarz

Idealny prezent dla kogoś, kto ciągle nie ma na nic czasu, a kalendarz to jego prawa ręka. Sygnowany imieniem i nazwiskiem czy może nawet symbolem, na pewno będzie umilał każdy dzień. Nie zapomnijcie wpisać w nim daty wyjścia na kawę ?

Perfumy

Na pewno perfumy na podłożu grawerskim to totalna nowość. Nasze ulubione perfumy nie zawsze muszą mieć taką samą buteleczkę. Sprawimy, że zwykła rzecz kupowana na co dzień może być wyjątkowym prezentem. Wystarczy tylko pomysł.

Grawer na kubku

Dobra kawa i herbata to bezsprzecznie źródło czystej przyjemności. Moi bliscy zawsze mówili: „W ładnym kubku lepiej smakuje”. Teraz twoi znajomi mogą mieć wyjątkowy kubek z Twoim własnym projektem albo własnym imieniem i nazwiskiem, aby nikt nie podbierał im ich ulubionego naczynia.

Wszystkie te, a nawet jeszcze więcej projektów możecie zrealizować w naszej pracowni. Przede wszystkim – projekt wykonamy za Ciebie oraz doradzimy, w którym miejscu na prezencie najlepiej wykonać grawer. Podsumowując — nie boimy się żadnych wyzwań w temacie grawerowania kreatywnego.

Podobne wpisy