|

Symboliczny prezent na ślub

Jak symbolicznym prezentem zaskoczyć Parę Młodą?

Wielką radością jest dostanie zaproszenia ślubnego i możliwość przeżycia tych szczególnych chwil młodej Pary. Taka okazja wymaga szczególnego wybrania stroju, ale jedną z ważniejszych również rzeczy jest wybranie prezentu. Aktualnie odchodzi się od dawania przedmiotów do codziennego życia, a dużo lepszą opcją prezentu dla młodej Pary jest gotówka. Wtedy mamy pewność, że zrobią z nią to co najbardziej chcą, lecz tu pojawia się problem. Danie jej w zwykłej kopercie jest mało eleganckie i nie powoduje szczególnej pamięci wśród nowożeńców o nas, więc jak wybrać wyjątkowy symboliczny prezent na ślub?
Jest to niezwykle proste i już przedstawiam pomysły, na które nie musicie tracić czasu na wymyślanie.

 

 

Karta Ślubna na pieniądze w kształcie mapy świata lub serca

prezent na wesele

 

Jest to idealna „koperta” na prezent. Młoda Para będzie mogła ją powiesić lub postawić w konkretnym miejscu jak obraz i zawsze rzucając na nią oko, przypomni sobie miło o was. Jej wyjątkowość sprawia to, że to wy możecie zaproponować cytat do wygrawerowania jak i życzenia. Dzięki czemu oprócz gotówki będzie to oryginalny, symboliczny prezent na ślub, który się nie powtórzy wśród innych gości, a wy będziecie mogli dostrzec zaskoczenie i zaciekawienie nie tylko Młodej pary.

 

 

Skrzynka drewniana z winem

weselny prezent

 

Kolejnym niezwykłym symbolicznym prezentem na ślub będzie drewniana skrzynka wraz z winem, do której można wrzucić kopertę z gotówką. Wino symbolizuję młodość, długowieczność oraz zabawę, co jest idealną symboliką na nowe życie Młodej Pary. Ponadto na skrzynce możemy wygrawerować przeróżne cytaty jak i grafiki, które wywyższą znakomitość tego prezentu. Szczególnie w naszej pracowni możemy pomóc zaprojektować taką skrzynkę lub butelkę wina, aby wywołała zachwyt wśród wszystkich.

 

 

Własny przedmiot do graweru

symboliczny prezent

Jeśli masz jakiś własny przedmiot lub pomysł do wygrawerowania, możesz zgłosić się do nas telefonicznie lub przez adres e-mail. Na pewno pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania i wykonania. Już na naszej witrynie w zakładce prezenty ślubne zauważycie aż 45 cytatów o miłości! Nadadzą się one do graweru na kieliszkach, metalu, biżuterii i wielu więcej materiałach, które możecie zobaczyć na naszej stronie.

 

Przy zamawianiu podając kod: GRAWER15 – zyskujemy 15% zniżkę na nasze zamówienie!

 

 

Pamiętaj również, że możesz przynieść praktycznie, cokolwiek zechcesz — a my wykonamy na tym grawer! Sprawdź nasze realizacje, które do tej pory wykonaliśmy w formie prezentowej. Jeśli nie jesteś pewien czy aby na pewno uda nam się wygrawerować przedmiot, który chciałbyś wygrawerować — zajrzyj na naszego Instagrama i sprawdź, co już robiliśmy! Możesz też rozejrzeć się po naszym blogu, sprawdzić TikTok’a czy Youtube’a Lub po prostu do nas zadzwonić. 🙂

 

Podobne wpisy