Znakowanie lusterek samochodowych

Jak ustrzec się przed kradzieżą lusterek samochodowych lub innych części?

 

Jako posiadacz pojazdu z wyższej półki, zapewne nie raz parkując gdzieś samochód, z tyłu głowy miałeś obawę, że ktoś może się dobrać i ukraść jego cenne części. Jest to dosyć kłopotliwy problem i coraz częstszy. Ciężko aby zawsze znaleźć bezpieczne miejsce na parkowanie, nawet systemy antywłamaniowe mogą nie pomóc bo takie wykręcenie lusterka dla złodzieja nie trwa zbyt długo i nie zawsze jest wykrywalne. W takich sytuacjach policja nawet nie jest w stanie zawsze pomóc, a zlokalizowanie czy dana część została wystawiona na sprzedaż jest niemożliwa. Już nie wspominając ile zabiera nam to czasu i nerwów, a szansa na odzyskanie części jest bardzo mała, więc co zrobić aby zapobiec kradzieży części samochodowych i mieć spokojną głowę o swoim samochodzie?

 

Jednym z aktualnie najlepszych sposobów jest znakowanie lusterek samochodowych lub innych części. Jest to sposób, który pomaga w różnych aspektach naszego problemu.

Przede wszystkim zniechęca złodzieja do aktu kradzieży, gdyż oznakowane lusterko łatwo zlokalizować przy jakiejkolwiek sprzedaży, a ponadto nie da się zakryć lub usunąć oznakowania. W takiej sytuacji złodziej odpuści sobie tego czynu bo może mu przysporzyć dużego problemu. Nawet w przypadku ewentualnej kradzieży Policja będzie miała ułatwioną sprawę w zlokalizowaniu danej części. Dzięki temu będziesz miał spokojniejszą głowę parkując swój samochód oraz nie będziesz musiał wybiórczo szukać miejsc do parkowania.

Znakowanie lusterek samochodowych to prosta i tania metoda, która pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze oraz czas, a twoja psychika będzie dużo spokojniejsza.

Znakowanie części samochodowych w naszej pracowni

Nasza pracownia grawerska oferuję laserowe znakowanie lusterek samochodowych lub innych części. Grawer jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Grawerujemy na nich najczęściej numer VIN, rejestracyjny lub każdy inny tekst, który nada wyjątkowości twojej części samochodowej lub całokształtu pojazdu. Lusterka (wkłady) należy zdemontować i dostarczyć do nas kurierem lub osobiście. W przypadku innych części prosimy o skontaktowanie się z nami w celu omówienia czy istnieje możliwość graweru. Oferujemy usługę EXPRESS, przy której oznakujemy twoje części w ciągu 20 lub 30 minut. Normalny czas realizacji odbywa się w ciągu trzech dni roboczych.

 

UWAGA NA WKŁADY FOTOCHROMATYCZNE! Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że podczas grawerowania lusterko utraci swoje właściwości.

Przy zamawianiu podając kod: GRAWER15 – zyskujemy 15% zniżkę na nasze zamówienie!

 

 

Pamiętaj również, że możesz przynieść praktycznie, cokolwiek zechcesz — a my wykonamy na tym grawer! Sprawdź nasze realizacje, które do tej pory wykonaliśmy w formie prezentowej. Jeśli nie jesteś pewien czy aby na pewno uda nam się wygrawerować przedmiot, który chciałbyś wygrawerować — zajrzyj na naszego Instagrama i sprawdź, co już robiliśmy! Możesz też rozejrzeć się po naszym blogu, sprawdzić TikTok’a czy Youtube’a Lub po prostu do nas zadzwonić. 🙂

 

Podobne wpisy