|

Tabliczki informacyjne do windy

Grawerowane tabliczki informacyjne.

 

Windy to niewątpliwie jedno z najważniejszych urządzeń w budynkach wielopiętrowych. Zdecydowanie ułatwiają poruszanie się i transport materiałów. Winda umożliwia szybsze i wygodniejsze poruszanie się po budynku, zwłaszcza dla osób starszych, niepełnosprawnych, z dziećmi czy z dużą ilością bagażu. Jednak, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom windy, konieczne są grawerowane tabliczki informacyjne.

Są one niezbędne, aby informować pasażerów o różnych aspektach windy, takich jak numer piętra, kierunek jazdy, informacje o awariach oraz zasady bezpieczeństwa. Mogą sobą reprezentować przeróżne informację, które mają na celu prawidłowe korzystanie z windy, informowanie lub jak zachować się w chwili zagrożenia. Wyszczególnić z nich można:

 

1. Tabliczki znamionowe z numerem piętra. Tabliczka ta jest jedną z najważniejszych w windzie. Dzięki niej pasażerowie wiedzą, na którym piętrze znajdują się i gdzie chcą się udać. Powinna ona być widoczna i czytelna, a także umieszczona w miejscu łatwym do zauważenia.

2. Tabliczki informacyjne o awariach. Ta tabliczka grawerowana jest ważna, aby pasażerowie wiedzieli, co robić w przypadku awarii windy. Powinna zawierać informacje o tym, jak wezwać pomoc, gdzie znajdują się gaśnice przeciwpożarowe oraz jakie są zasady ewakuacji w przypadku awarii.  Powinna być umieszczona w widocznym miejscu, najlepiej obok przycisku alarmowego.

3. Tabliczka z zasadami bezpieczeństwa. Jest to kolejna bardzo ważna tabliczka, aby pasażerowie wiedzieli, jak zachować się w windzie i uniknąć zagrożeń. Powinna zawierać informacje na temat maksymalnej liczby pasażerów, zakazu palenia oraz zasad dotyczących bagażu i zwierząt. Jej miejsce powinno być w widocznym miejscu, najlepiej na ścianie windy.

 

Tabliczki informacyjne są niezbędne w każdej windzie, aby zapewnić bezpieczeństwo pasażerów oraz ułatwić im korzystanie z windy. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, aby były czytelne, widoczne i umieszczone w odpowiednich miejscach, aby pasażerowie nie mieli problemów z dostępem do nich.

 

Przy zamawianiu podając kod: GRAWER15 – zyskujemy 15% zniżkę na nasze zamówienie!

 

 

Pamiętaj również, że możesz przynieść praktycznie, cokolwiek zechcesz — a my wykonamy na tym grawer! Sprawdź nasze realizacje, które do tej pory wykonaliśmy w formie prezentowej. Jeśli nie jesteś pewien czy aby na pewno uda nam się wygrawerować przedmiot, który chciałbyś wygrawerować — zajrzeć na naszego Instagrama i sprawdź, co już robiliśmy! Możesz też rozejrzeć się po naszym blogu, sprawdzić TikTok’a czy Youtube’a Lub po prostu do nas zadzwonić. 🙂

Podobne wpisy