Grawer na miejscu? Z nami to możliwe!

Grawer na miejscu to jeden z naszych innowacyjnych pomysłów! Proces grawerowania składa się z: projektu, akceptacji, odpowiedniego ułożenia przedmiotu na maszynie, dobrania mocy w maszynie oraz sam proces grawerowania. Ekipa Zagrawerowanych w grudniu biła rekordy! ? Jednego dnia grawerowaliśmy — piłkę, szablę oraz klakson do zabytkowego auta i 60 cm wazon.

Jak to się dzieje, że grawer można wykonać na tak wielu płaszczyznach w tak krótkim czasie?

Kluczem do sukcesu jest odpowiednie ułożenie przedmiotu grawerowanego.

Ile tak naprawdę trwa grawer na miejscu?

Projekt klient przygotowuje razem z grafikiem. Czas wykonania projektu zależy od zdecydowania klienta. Niektórzy od razu dokładnie wiedzą czego chcą i w ciągu 3 minut projekt jest gotowy. Następnie ułożenie przedmiotu, osoba, która wykonuje grawer na laserze, ustawia produkt i pokazuje klientowi, w którym miejscu zostanie wykonany grawer. Po akceptacji dobieramy moc graweru oraz jego prędkość. Sam grawer trwa od kilku sekund (w przypadku małego obszaru grawerowania np. grawer na zegarku, do kilkunastu minut np. grawer na skrzynce czy grawer na karafce). Potem wystarczy przetrzeć przedmiot szmatką z micorfibry i gotowe ? Całość wykonania to: 10-25 minut, w zależności od skomplikowania projektu i samego przedmiotu, skrzynkę ułożymy w 10 sekund, a wazon o nietypowym kształcie ustawiamy około kilkunastu minut.

Jeśli szukasz kreatywnego grawerunku w Gdańsku, a masz naprawdę nietypową realizację — z pewnością nie wyjdziesz z pustymi rękami, a pełen nowych doświadczeń, wrażeń i informacji ?

Podobne wpisy