Prezenty na Walentynki 2022

Prezenty na walentynki coraz częściej są głównym tematem grawerowania. Obchodzenie walentynek od dłuższego czasu wiąże się z wręczaniem drobnych lub bardziej okazałych upominków dla naszej drugiej połówki. Nie muszą to być przedmioty przesadnie kosztowne i wyszukane, gdyż liczy się gest i symboliczne znaczenie upominków. Mimo to wiele osób każdego roku zastanawia się, jaki prezent na walentynki wybrać. Tak się składa, że w asortymencie naszego sklepu można znaleźć kilka ciekawych pomysłów na prezent walentynkowy. Oto kilka z nich:

Powerbank ze świecącym grawerem

Prezenty na walentynki rozpoczynamy od Powerbanka ze świecącym grawerem, który jest wręcz idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Został on stworzony dla osoby, która wiecznie zapomina naładować telefon przed wyjściem z domu. Jak wiemy, obecnie żyjemy w czasach, gdzie każdy się gdzieś spieszy. Powerbank z osobistym grawerunkiem będzie więc idealnym połączeniem praktyczności i ukazania swoich uczuć, które bez wątpienia zostaną z obdarowaną osobą na długie lata. Oto jego właściwości:
  • Powerbank o pojemności 8000 mAh i sylikonowej obudowie,
  • Podświetlane logo po wykonaniu wcześniej ustalonego grawerunku,
  • Do rozbudzenia podświetlenia wystarczy potrząsnąć,
  • 2 wejścia USB co pozwala ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Męska lub damska bransoletka na rękę z grawerem

Jest to typ prezentu, który zawsze po wręczeniu go drugiej osobie wywoła zadowolenie. Bez wątpienia jest to prezent, który w łatwy sposób spersonalizować oraz nadać mu unikalnych cech. Na metalowej zawieszce nasza kreatywna pracownia może umieścić emblematy, życzenia, inicjały, imiona, znaki zodiaku oraz wiele więcej. Rzemyk bransoletki wykonany jest z mocnej plecionki, która jest odporna na wodę ( włókna nie rozszerzają się i nadrywają) oraz dobrze znosi wszystkie uszkodzenia. Jeśli nie masz pomysłu na szybki, łatwo dostępny prezent to bransoletka na rękę z unikatowym grawerem jest właśnie dla Ciebie!

Złoty łańcuszek z grawerem

Pięknym gestem jest podarunek dla kobiety w postaci grawerunku złota. I tym razem złoty łańcuszek z grawerem znajdzie swoje zastosowanie. Złota biżuteria wyglądają pięknie i stosownie w każdej sytuacji – również podczas obchodzenia walentynek. Złote łańcuszki pasują kobietom w każdym wieku. Będą więc one niezastąpionym dodatkiem, który zaakcentuje urodę i wysmukli twarz oraz podkreśli kolor oczu. Złota biżuteria to ulubiony dodatek wielu kobiet, dlatego będą idealnym prezentem. Bez wątpienia obdarowana osoba doceni gest oraz niepowtarzalny styl łańcuszka z grawerem.
Jako pracownia grawerska oferujemy prezenty na walentynki o wyjątkowym, eleganckim i pamiątkowym charakterze. Wśród nich można znaleźć upominki w sam raz dla mężczyzny lub dla kobiety. Są to m.in.: wyjątkowa biżuteria, eleganckie ramki do zdjęć, a także symboliczne i efektowne kłódki miłości. Wybrane przedmioty z tej kategorii mogą być dodatkowo ozdobione indywidualnym grawerunkiem, co czyni je jeszcze bardziej niezwykłymi i wyjątkowymi podczas szczególnych okazji. Walentynki to święto zakochanych, które jest celebrowane na wiele różnych sposobów, ale jedną ze szczególnie powszechnych tradycji jest wręczanie ukochanym pamiątkowych upominków, a te znaleźć można właśnie w naszej kreatywnej pracowni, która znajduje się w Gdańsku przy ulicy Dywizjonu 303 1/lok U4.

Podobne wpisy