Prezenty świąteczne z grawerem 2021

Prezenty świąteczne to jeden z głównych tematów, który poruszany jest przed Świętami Bożego Narodzenia. Jak dobrze wiemy grudzień to czas pełen miłości, w którym prezenty świąteczne stanowią ważny punkt. Tę wspaniałą atmosferę tworzą wspomnienia oraz nasi najbliżsi. Warto więc podziękować im za miłość i troskę. Świetnym pomysłem będzie podarunek w postaci prezentu z grawerem, który będzie przypominał ten wyjątkowy czas. W 2020 roku zaprezentowaliśmy wam inne, równie ciekawe pomysły. Sprawdźcie nasz wpis o najlepszych prezentach na Święta Bożego Narodzenia w 2020 roku! Nasza kreatywna pracownia również w tym roku wychodzi z inicjatywą kilku pomysłów, które można w tym czasie zrealizować jako prezenty dla najbliższych.

Czy istnieją idealne prezenty świąteczne?

Według teorii nie ma rzeczy oraz osób idealnych. W praktyce każdy z nas myśli tak o drugiej, bliskiej mu osobie czy ważnym przedmiocie. Szukając pomysłów warto zastanowić się, kim jest dana osoba, co ją interesuje, czego potrzebuje i jaki styl wybiera na co dzień. Łatwiej będzie wtedy dopasować upominek pod indywidualne preferencje osoby obdarowywanej. Co więcej, zastanówmy się, co chcemy zyskać wręczając prezent. Czy jest to szeroki uśmiech na twarzy, ułatwienie codziennych czynności np. w kuchni, czy wzbudzenie dużej dawki pozytywnych emocji. Mamy pewne pomysły, które teraz zaprezentujemy.

Zegarek z grawerem dla niej dla niego

Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez zegarka. Chociaż żyjemy w świecie smartfonów wyposażonych z zegarki, to jednak te klasyczne, noszone na nadgarstku nie odchodzą w zapomnienie. Są one gustownym i użytecznym elementem garderoby, który często traktowany jest jako rodzaj biżuterii. Sprawiło to, że zegarek, zarówno damski, jak i męski, również stał się doskonałym prezentem świątecznym, który można podarować bliskiej osobie. Grawer wykonuje się na kopercie zegarka, jak również na pasku, który obejmuje nadgarstek. W tym przypadku wszystko zależy od materiału, z jakiego zegarek jest wykonany. Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość wykonania grawerunku na zegarku!

Biżuteria na każdą rękę i każdy portfel

Biżuteria jest jednym z dodatków, który towarzyszy kobietom (i nie tylko), na każdym kroku. Kolczyki, bransoletka czy naszyjnik – wybór jest ogromny. Z biegiem lat biżuteria stała się uniwersalnym prezentem, który z pewnością ucieszy nie jedną osobę. Jeśli wiesz jaką biżuterię preferuje jeden z Twoich najbliższych to spokojnie możesz podarować mu go w formie prezentu świątecznego. Co więcej, aby prezent był bardziej osobisty i sentymentalny warto wybrać taki model biżuterii, na którym da się zrobić piękny i sentymentalny grawer. Aby prezentował się on wyjątkowo, w pełni okazałości, polecamy wybrać bransoletki o prostej i jednolitej strukturze.

Deski do krojenia jako prezenty świąteczne

Codzienne rutynowe wizyty w kuchni mogą stać się bardzo dużą przyjemnością. Krojąc ciepły chleb lub składniki do sałatki patrząc na deskę z grawerem możemy doświadczyć powrotu do najlepszych chwil w gronie rodzinnym podczas świąt. Nasza pracownia wykonuje projekty grawerów również na drewnianych powierzchniach takich jak deski do krojenia. Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość wykonania grawerunku na desce do krojenia!

Jeśli prezent dla bliskiej osoby nie został jeszcze wybrany, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Znajdziesz tam ciekawe produkty, które czekają, by w te święta wywołać uśmiech na twarzach Twoich bliskich. Znajdziesz tam m.in. Case na AirPods, Drewniane etui na iPhone’a czy kubki termiczne na zimowe, chłodne wieczory. Szczerym grawerem prosto z serca nadasz tym świątecznym prezentom indywidualnego uroku, a na twarzy bliskiej osoby wywołasz uśmiech oraz wzruszenie. To, co zostanie wyryte w stali, drewnie czy szkle zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj – ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Podobne wpisy