|||

Grawer na zegarku – jaki grawer można wykonać?

Grawer na zegarku – jaki grawer można wykonać?

Myśląc o prezencie dla bliskiej nam osoby, często przychodzi nam na myśl kupno zegarka. Elegancja, luksus czego chcieć więcej, to idealny prezent dla każdego, niezależnie od okazji. Jednak, gdy zastanawiasz się, co zrobić by Twój podarunek był wyjątkowy- trafiłeś/aś idealnie! W naszej firmie wykonujemy grawery na wielu rodzajach zegarków, ale nie na wszystkich ( o tym dalej…). Zapytasz pewnie co to ten grawer? Jest to wypalany laserem napis, logo, lub zdjęcie.

Grawer na zegarku- na jakie okazje?

Bez wątpienia okazji do umieszczenia dedykacji na zegarku jest niezliczona ilość. Podobnie z liczbą ewentualnych adresatów naszego oryginalnego pomysłu na podarunek. Dla naszych najbliższych na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Dziadka, dla drugiej połówki w rocznicę ślubu, na komunię, dla pracownika na jubileusz pracy, czy z okazji odejścia na emeryturę. To tylko nieliczne z wielu przykładów. Możesz wymyślić swoje okazje, a my zrobimy grawer!
Już wiemy, że grawerowanie zegarków to świetny pomysł na osobisty prezent – co w skrócie oznacza uśmiech na twarzy adresata prezentu.

Czy każdy zegarek mogę wygrawerować?

Niestety, nie każdy zegarek jest odpowiedni do grawerowania. Niektóre modele wykonane są z tworzyw sztucznych lub nie ma na nich miejsca na grawer- przykłady poniżej. Dlatego, jeśli chciałbyś uwiecznić jakąś szczególną chwilę odpowiednią dedykacją, zdecyduj się na zegarek z metalową kopertą lub wyślij zdjęcie zegarka przed zakupem, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni do graweru.
Na poniższych zegarkach brak możliwości graweru:

Jak wygląda grawer na zegarku?

Bez wątpienia możliwości grawerowania są ogromne, ograniczone jedynie przez logo producenta, które zazwyczaj znajduje się na tarczy. Dlatego zalecana jest możliwie zwięzła formuła dedykacji. W zależności od możliwości tworzymy napisy standardowe, w układzie równoległym, lub po okręgu. Do wyboru masz szeroką gamę czcionek. Również możemy wygrawerować proste wzory. Z pewnością kolor grawerowanego tekstu uzależniony jest od metalu, z którego wykonana jest tarcza i nie można go zmienić. Musimy wspomnieć o jednej ważnej rzeczy. Na tarczy zegarka mieści się zazwyczaj od 1 do 5 wyrazów, lecz jest to oczywiście kwestia indywidualna. Wszystko zależy od ilości miejsca na tarczy. Na jednej zmieścimy więcej na innej mniej. Grawer możemy również zrobić na pasku zegarka ( patrz foto niżej).

Jak wygląda realizacja graweru?

Przed realizacją: Przynosisz nam osobiście plik najlepiej w formacie: PDF/ AI./ SVG./ CDR.. Razem z naszym grafikiem ustalasz projekt i go akceptujesz. Na etapie projektowania grafik pomoże Ci opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji zamówienia. Po zakończeniu grawerowania, czyścimy i pakujemy Twój zegarek.

Podsumowując: widzimy, że grawer na zegarku jest praktyczny i pomysłowy. Bezsprzecznie jednak zawsze trzeba poświęcić czas na dokładne przemyślenie, jaki grawer będzie najodpowiedniejszym dodatkiem do prezentu. Mamy nadzieję, że ten wpis okazał się pomocny, dla każdego kto szuka nietuzinkowego prezentu na każdą okazję. Gwarantujemy, że grawery w naszej firmie są wykonywane z największą dbałością o szczegóły. Sprawdź nasze pozostałe realizację graweru na zegarku. 

Realizujemy również pieczątki oraz długopisy Parker z grawerem.

Podobne wpisy