Kalendarze książkowe dla firm

Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty dają spersonalizowane rozwiązania, które trafnie odpowiadają na potrzeby odbiorców, dlatego jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły ze strony zamawiających. Elastyczne podejście, kreatywne koncepcje, nietuzinkowa jakość wykonania i przystępne ceny to wszystko atrybuty, z którymi utożsamiają nas klienci. Ich ponowne zamówienia są dla nas najlepszą recenzją obranej strategii i wykonywanej pracy.

Kalendarze książkowe z grawerem

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg katalogów z produktami, które mogą posłużyć jako świetna propozycja kalendarzy książkowych na rok 2023!
Proces ekspresowego znakowania dla klientów biznesowych na gadżetach reklamowych w naszej pracowni prezentuje się następująco:

  1. Z przedstawionego katalogu wybierasz kalendarze, które Cię zainteresowały:
  2. Kontaktujesz się z naszą pracownią osobiście, telefonicznie lub mailowo – skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalamy szczegóły dotyczące ilości produktów, typu i rozmiaru grawerunku oraz czasu, w którym przedmioty mają zostać przygotowane do odbioru,
  3. Wysyłamy zdjęcie podglądowe produktu do akceptacji – jeśli produkt zostanie zatwierdzony od razu przystępujemy do procesu grawerowania,

Jeśli potrzebujesz wsparcia w błyskawicznym przygotowaniu dużej ilości prezentów z logo firmy na ważną uroczystość z nami to możliwe! Przekonaj się o naszej skuteczności:

  1. Sprawdź ponad 1000 zrealizowanych zamówień 
  2. Ponad 100 pozytywnych opinii w Google