Tabliczki znamionowe - tabliczki z grawerem

Tabliczki znamionowe

Realizujemy zamówienia hurtowe, jak i indywidualne na tabliczki znamionowe – opisowe. Do każdego zamówienia podchodzimy z taką samą uwagą.

Zapewniamy precyzyjne i dokładne wykonanie każdej grawerowanej tabliczki. Tabliczki znamionowe możemy wykonać z laminatów grawerskich o grubości 0,8 mm / 1,6 mm / 3,2 mm w różnych wersjach kolorystycznych. Tabliczki opisowe z tworzywa są przystosowane do ciężkich warunków atmosferycznych m.in.: morskich. W naszej ofercie dostępne również tabliczki znamionowe metalowe, aluminiowe i mosiężne. O grubości od 0.5 mm do 3 mm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego w sytuacjach podbramkowych, kiedy produkt jest potrzebny na “wczoraj” w 90% przypadków dajemy rade sprostać wyzwaniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wykonania oznaczeń na tabliczkach, chętnie wspieramy naszych klientów doświadczeniem i podpowiemy najlepsze rozwiązania w zakresie wykonania tabliczek znamionowych grawerowanych.

Tabliczka z grawerem

Tabliczki i etykiety informacyjne

Aktualnie obowiązujące ustawodawstwo wymaga różnych tablic informacyjnych na łodziach o różnych rozmiarach. Przygotowujemy projekty tabliczek i grawerujemy aktualne tablice do wszystkich modeli łodzi i jachtów.

Szyldy z logo

W naszej ofercie posiadamy również tabliczki na drzwi, do biura i przed gabinet.
Produkujemy również tablice informacyjne na pamiątkowe miejsca i obiekty.
Tabliczki wykonujemy metodą grawerowania i cięcia laserowego, ten sposób znakowania nadaje bardzo elegancki wygląd każdej produkowanej przez Zagrawerowanych tabliczce.

Skontaktuj się z nami już teraz!

    Zaufali nam

    Blog