Masz już prezent? To czas go teraz spersonalizować!

Grawerujemy prawie na każdym materiale. Wystarczy, że przyniesiesz do naszej pracowni w Gdańsku swój produkt, jakim może być przykładowo długopis, zegarek, naszyjnik, wazon, poduszka, lampa, pudełko drewniane lub jakikolwiek inny przedmiot, a my zajmiemy się resztą! Grawer wykonujemy w ok. 20 minut, od razu na miejscu, z odbiorem osobistym.

Nie masz czasu? Nic nie szkodzi. Podrzuć do nas swój prezent, załatw swoje sprawy, a my w tym czasie zagrawerujemy Twój produkt , a następnie wyślemy do Ciebie taksówką, pod same drzwi, na godzinę i adres, który wcześniej ustalimy z Tobą.

Zadzwoń do nas, a na pewno wspólnie wymyślimy coś kreatywnego! tel:+48507979742

Zanim coś wygrawerujemy, poprosimy Cię o wybór czcionki i akceptację projektu.

Niektórzy nasi Klienci wolą, abyśmy to my wybrali zarówno grawer jak i czcionkę. A Ty? Masz już jakiś pomysł na spersonalizowanie swojego prezentu? 

Tak się składa, że my nie boimy się wyzwań i realizacji pomysłów naszych klientów. Nie czekaj zatem i przynieś swój produkt do naszej pracowni, a my go Zagrawerujemy, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.  

Dostępne czcionki możesz wybrać TU. 

Hej! A może potrzebujesz nieco więcej inspiracji?

Jeśli tak, spójrz poniżej, bo tam zobaczysz wybrane realizacje naszych klientów.

Pamiętaj, ogranicza nas tylko kreatywność…

Nasz personel pomoże Ci dobrać
odpowiedni grawer dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli chcesz zdążyć z zakupem prezentów dla Twoich bliskich lub pracowników w firmie przed Świętami, skontaktuj się z nami, aby zarezerwować u nas usługę EXPRESS na wykonanie grawerunku. Przynieś do naszej pracowni produkt i po 15-20 minutach odbierz już spersonalizowany prezent.