Grawer Gdańsk - Zagrawerowani.pl

Grawerujemy i personalizujemy prezenty i upominki od ręki.
Wygrawerujemy Twój prezent w kilka chwil

Grawer w Gdańsku – Zagrawerowani.pl

Poszukujesz miejsca, gdzie wybrany przez Ciebie upominek będziesz mógł/mogła wygrawerować laserowo i zmienić go w unikatowy prezenty? Stworzyliśmy dla Ciebie takie miejsce – Zagrawerowani to Pracownia Grawerstwa Kreatywnego, która mieści się na w Gdańsku na Zaspie. Wykonujemy grawerowanie laserowe – czyli grawerowanie w Gdańsku, dzięki któremu w precyzyjny sposób wypalamy na materiale (szkle, metalu, drewnie, gumie) dowolny tekst, grafikę, logotyp. 

Chcesz dowiedzieć się więcej co to grawerowanie? Odwiedź nasz blog.

Grawerowanie Gdańsk

Nasz lokal czynny jest od poniedziałku do piątku. Podczas wizyty w naszej pracowni będziesz mógł/mogła wykonać usługę grawerowania:

  • Zainspirować się
  • Zakupić prezenty takie jak: długopisy i pióra, szklane karafki, statuetki, tabliczki drewniane i laminowane
  • Wykonać projekt graweru
  • Na miejscu poczekać na wykonanie graweru w gdańsku
Zagrawerowani-Nowy-Lokal
Grawer-Gdańsk

Grawer Twojego Upominku

Jesteśmy Gotowi na nowe wyzwania. Wykonujemy grawer w Gdańsku od ręki. Przyjdź do nas i dołącz do ponad 1500 klientów, których obsłużyliśmy w ostatnich latach! Wykonujemy grawer na pojedynczych przedmiotach powierzonych — biżuterii, karafkach, metalach, drewnie, szkle. Wykonujemy grawer dla agencji marketingowych, firm realizujących nagrania video, punktów wyrabiających pieczątki, na długopisach parker.

Wysokiej Jakości Grawerowanie — Zagrawerowani.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas – sprawdź nasze opinię:

“Usługa graweru ma najwyższym poziomie, wszedłem z “ulicy” i od razu zostałem obsłużony. Miła obsługa, jestem w pełni zadowolony”

“Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione! Grawer psiaka wyszedł pięknie, a nie było to proste zadanie. Pan z obsługi bardzo miły i profesjonalny. Doradzi jak jest taka potrzeba i rozmową umila czekanie na grawer 😁 czas oczekiwania to około 7 minut, wiec wszystko ekspressowo, a to ważne jak ktoś kupuje prezenty na ostatnią chwile.. polecam z całego serducha!”

“Jak zwykle zostawiłem przygotowanie prezentów na ostatnią chwilę… To już u mnie tradycja – w panice dzwonić po firmach i załatwiać rzeczy na styk… na szczęście Panu Damianowi udało się wcisnąć mój projekt do swojego grafiku i uratować mój prezent. Sam grawer oczywiście nie pozostawia niczego do życzenia a obsługa i kontakt są super. Polecam.”

“Profesjonalne doradztwo w realizacji, świetne wykonanie. Wspaniałe rozwiązanie na realizację kreatywnych pomysłów. Dziękuję i na pewno wrócę. Poniżej statuetki na turniej szachowy.”

Realizujemy również: